Logo

Aktualności

Drodzy Klienci! Z uwagi na zmiany i związaną z nimi przerwę technologiczną informujemy, że fotoksiążki (albumy drukowane w technologii cyfrowej) oferowane w naszym sklepie będą w najbliższym czasie niedostępne. Zamówienia na fotoksiążki złożone do dnia dzisiejszego będą zrealizowane w normalnym trybie.

Jednocześnie zachęcamy do składania zamówień na fotoalbumy, które realizujemy nieprzerwanie. Są to produkty charakteryzujące się najwyższą fotograficzną jakością i solidnością wykonania z dbałością o każdy detal.

Miesiące letnie to dla wielu par czas na powiedzenie sobie uroczystego "Tak!". Dla wszystkich Nowożeńców, którzy w formie fotoalbumu chcieliby na zawsze zachować obrazy z dnia swojego ślubu przygotowaliśmy kompozycję o nazwie "Ten wyjątkowy dzień". Z jej wykorzystaniem i z pomocą naszego kreatora możecie opowiedzieć Waszą historię po swojemu. Odpowiednie do okazji zestawienie barw w eleganckich tłach i elementach ozdobnych wraz z Waszymi zdjęciami pozwoli Wam stworzyć wyjątkowy fotoalbum w pięknej tonacji kolorystycznej. Fotoalbum ślubny w takim wydaniu z pewnością będzie wspaniałą pamiątką dla Was, a także dla Waszych rodziców i świadków.

 

W naszym kreatorze dostępna jest nowa kompozycja "Moja najważniejsza osoba", którą zaprojektowaliśmy z myślą o wszystkich chcących w formie prezentu powiedzieć drugiej osobie, że jest tą najważniejszą. Album ze zdjęciami to wspaniały pomysł, by wyrazić bliskość i wdzięczność, gdy nie starcza słów. Starannie wybrane zdjęcia przywrócą wspólne wspomnienia i ważne momenty. Do tego szablonu przygotowaliśmy ozdobniki i tła, które pomogą Wam stworzyć ciekawą kompozycję i wyjątkowy nastrój. Tak zaprojektowany fotoalbum lub fotoksiążka będzie pięknym podarunkiem dla kogoś, kto wniósł coś do Waszego życia.
 

Kompozycja "Górskie wyprawy"

Wrzesień 08, 2014

Kończące się lato i zbliżająca się jesień to pory roku sprzyjające wędrówkom po górach. Kilometry spędzone na szlakach wśród górskich widoków to świetna okazja do wykonania pięknych zdjęć. Dla tych, którzy lubią wypoczywać na łonie natury w górach stworzyliśmy dedykowaną kompozycję "Górskie wyprawy". Komponując własny fotoalbum z wykorzystaniem jej elementów możecie opisać poszczególne etapy wyprawy, cele, mapy oraz swoje przemyślenia. Każdy piechur znajdzie wśród nich coś dla siebie - do dzieła! :)

Nowe ceny przesyłek

Wrzesień 01, 2014

Od dzisiaj obowiązują nowe, niższe ceny za dostawę zamówień na terenie Polski. Cenę paczki pocztowej priorytetowej obniżyliśmy do 12 zł, a dostawa kurierem kosztuje 16 zł. W przypadku płatności przy odbiorze zamówienia doliczamy opłatę za pobranie w wysokości 5 zł. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 250 zł na terenie Polski dostarczamy GRATIS!