Logo

Fotoalbum

Tradycyjne albumy fotograficzne na zdjęcia wklejane oraz wkładane do kieszonek powoli odchodzą do lamusa. Dostępne dzisiaj technologie pozawalają na przygotowanie albumów w pełni personalizowanych już w momencie ich projektowania i wydanie w nakładzie nawet od 1 sztuki. Pełna personalizacja oznacza wybór rodzaju i wyglądu oprawy, wybór zdjęć i ich układu w albumie, wybór dodatków, ale przede wszystkim wybór technologii wykonania. Album fotograficzny, którego grube, rozkładające się na płasko karty naświetlane są w laboratorium na papierze fotograficznym nazywany jest potocznie fotoalbumem.


Fotoalbumy w okładce fotograficznej i z eko-skóry


Fotoalbum przywodzi na myśl stare albumy fotograficzne przepełnione czarno-białymi zdjęciami, które najczęściej znajdujemy na półkach naszych rodziców czy dziadków i jest ich nowoczesnym, o wiele bardziej eleganckim i estetycznym odpowiednikiem. O ile w tradycyjnych albumach fotograficznych uprzednio wywołane w zakładzie fotograficznym zdjęcia przyklejało się do tekturowych, najczęściej przekładanych pergaminem kartek, o tyle w fotoalbumie całe karty wykonywane są w technologii naświetlania na papierze fotograficznym. W naszym sklepie dostępne są trzy rodzaje papierów fotograficznych do wyboru: matowy, błyszczący oraz o strukturze jedwabiu, na których naświetlenia wykonywane są w technologii LED Chromira Prolab dającej o wiele lepsze odwzorowanie kolorystyczne i tonalne w porównaniu z powszechnie używanymi laserowymi minilabami.


Fotoalbum dziecięcy


Niezwykle prosty w obsłudze kreator online pozwala na samodzielne przygotowanie kolejnych kart fotoalbumu, które można po brzegi wypełnić zdjęciami niemalże dowolnie ustalając ich układ i wielkość, wstawić opisy, a wszystko upiększyć odpowiednim tłem i ozdobnikami, jakie zaprojektowaliśmy na wiele wyjątkowych okazji.


Różne konfiguracje opraw fotoalbumów


Tak stworzony fotoalbum staje się pasjonującą opowieścią o wydarzeniach zawartych na jego łamach. Opowieścią, która tak na prawdę nigdy się nie kończy, ponieważ możemy do niej powrócić zawsze, kiedy będziemy mieli na to ochotę i jednocześnie zachować ją dla przyszłych pokoleń. Oprócz solidnie złożonego bloku albumu, wygrzanego i sprasowanego, gwarancją jego trwałości i bezpiecznego przechowywania jest twarda oprawa w trzech wariantach do wyboru: fotograficzna, z eko-skóry i płócienna. Opcja samodzielnego zaprojektowania oprawy foto w kreatorze online, a także wiele wariantów kolorystycznych i dodatków dla opraw materiałowych dają mnóstwo możliwości do stworzenia unikalnej oprawy.