Logo

Fotoksiążka

W odróżnieniu od fotoalbumu fotoksiążka jest albumem fotograficznym, którego miękkie karty drukowane są w maszynach przeznaczonych do druku cyfrowego i nie rozkładają się całkowicie na płasko. Do jej produkcji wykorzystuje się cienki papier powlekany, a gramatura kart fotoksiążki jest znacznie mniejsza od kart fotoalbumu. Mimo to fotoksiążka cieszy się dużą popularnością ze względu na niższą cenę, także w porównaniu z ceną wywołania pojedynczych zdjęć.


Fotoksiążka


Pojedyncze zdjęcia mogą się łatwo pomieszać lub zgubić, dlatego coraz częściej decydujemy się na uporządkowanie ich i zamówienie w formie fotoksiążki, która zachwyca nie tylko zawartymi w niej wspomnieniami, ale także szczególnym wykonaniem. Podobnie jak fotoalbum, fotoksiążkę możemy zaprojektować samodzielnie przy użyciu prostego w obsłudze kreatora online - dla każdego, bez kursów grafiki i umiejętności plastycznych, za to z wykorzystaniem kolekcji elementów oraz całych fantastycznych szablonów graficznych, które przygotowaliśmy z myślą o różnych okazjach. Dzięki nim i niezwykle prostym do opanowania narzędziom edycji zyskujemy twórczą kontrolę nad projektem własnej fotoksiążki.


Wnętrze fotoksiążki


W naszym sklepie oferujemy wyłącznie wysokiej jakości fotoksiążki, a każda z nich wykonywana jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Karty naszych fotoksiążek to papier atłasowo-połyskujący zadrukowywany dwustronnie w profesjonalnych cyfrowych systemach drukujących zapewniających rewelacyjną jakość druku. Twarda oprawa - trwała i solidna chroni karty i jest równie wyjątkowa, jak wnętrze fotoksiążki. Podobnie jak w fotoalbumie, może być wykonana w jednym z trzech wariantów: fotograficzna (samodzielnie projektowana w kreatorze online), a także w wariantach materiałowych z eko-skóry bądź płótna dostępnych w pełnym spektrum kolorów do wyboru. Dodatkowo w naszym sklepie można zamówić osobisty grawerunek, aby jeszcze bardziej podkreślić indywidualny charakter fotoksiążki. Co ważne, nie umieścimy na niej naszego logo.


Fotoksiążka - detale


To wszystko sprawia, że nasze fotoksiążki są wyjątkowe i wywołują uśmiech na twarzach tych, którzy je zamawiają, tych, dla których są podarunkiem i tych, którzy właśnie je oglądają.

Z uwagi na przerwę technologiczną fotoksiążki w naszym sklepie są tymczasowo niedostępne. Zachęcamy do składania zamówień na fotoalbumy, które realizowane są przez nas nieprzerwanie.