Logo

Fotoksiążka

W odróżnieniu od fotoalbumu fotoksiążka jest albumem fotograficznym, którego miękkie karty drukowane są w maszynach przeznaczonych do druku cyfrowego i nie rozkładają się całkowicie na płasko. Do jej produkcji wykorzystuje się cienki papier powlekany, a gramatura kart fotoksiążki jest znacznie mniejsza od kart fotoalbumu. Mimo to fotoksiążka cieszy się dużą popularnością ze względu na niższą cenę, także w porównaniu z ceną wywołania pojedynczych zdjęć.


Fotoksiążka


Pojedyncze zdjęcia mogą się łatwo pomieszać lub zgubić, dlatego coraz częściej decydujemy się na uporządkowanie ich i zamówienie w formie fotoksiążki, która zachwyca nie tylko zawartymi w niej wspomnieniami, ale także szczególnym wykonaniem. Podobnie jak fotoalbum, fotoksiążkę możemy zaprojektować samodzielnie przy użyciu prostego w obsłudze kreatora online - dla każdego, bez kursów grafiki i umiejętności plastycznych, za to z wykorzystaniem kolekcji elementów oraz całych fantastycznych szablonów graficznych, przygotowanym z myślą o różnych okazjach. Dzięki nim i niezwykle prostym do opanowania narzędziom edycji zyskujemy twórczą kontrolę nad projektem własnej fotoksiążki.


Wnętrze fotoksiążki


Karty fotoksiążek to papier kredowy o gramaturze 200g/m2 zadrukowywany dwustronnie w profesjonalnych cyfrowych systemach drukujących zapewniających rewelacyjną jakość druku. Twarda oprawa - trwała i solidna chroni karty i jest równie wyjątkowa, jak wnętrze fotoksiążki. Może być wykonana w jednym z dwóch wariantów: fotograficzna (samodzielnie projektowana w kreatorze online) wykonywana standardowo w laminacie błyszczącym może być również pokryta laminatem matowym, a także w wariantach materiałowych z eko-skóry bądź tkaniny dostępnych w pełnym spektrum kolorów do wyboru


Fotoksiążka - detale


To wszystko sprawia, że fotoksiążki są wyjątkowe i wywołują uśmiech na twarzach tych, którzy je zamawiają, tych, dla których są podarunkiem i tych, którzy właśnie je oglądają.