Logo

Blog

Fotoksiążka lub fotoalbum na Walentynki - prezent pełen miłości

Luty 13, 2015

Walentynki, święto zakochanych - tuż tuż. Zgodnie ze zwyczajem tego dnia wszyscy zakochani ślą do siebie listy z wyznaniem miłości lub obdarowują się miłosnymi upominkami. Jeśli nie masz pomysłu na powiedzenie "kocham" w małym podarunku - skomponuj dla bliskiej Twojemu sercu osoby wyjątkowy album fotograficzny niosący ze sobą radość Waszych pięknych chwil, które dzięki niemu na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Fotoksiążka - walentynkowy upominek pełen wspomnień

Kwiaty, serduszka, czekoladki - tak, ale jako dodatek do prezentu głównego, którym może być piękna, samodzielnie zaprojektowana, fotoksiążka. Fotoksiążka jest bardzo prosta w wykonaniu, a praca nad nią to sama przyjemność. Z pewnością w swoich zbiorach znajdziesz fotografie przedstawiające Wasze wspólne chwile, wyjazdy, wakacje, szalone imprezy czy codzienne zajęcia, - czyli uwiecznione na zdjęciach wspólne życie, pełne inspiracji, radości, a czasem małych smutków. Wszystko to możesz umieścić w fotoksiążce. Zeskanowane lub zgrane do komputera zdjęcia pomoże posegregować nasz internetowy kreator. Dzięki niemu fotoksiążka z wakacji na rajskiej wyspie, z rodzinnych świąt, ślubu czy urodzin powstanie bardzo sprawnie. Kreator zaproponuje gotowy szablon, czyli sprawdzone, eleganckie i efektowne rozwiązanie, które będzie prezentować się wprost fantastycznie w druku. Istnieje także możliwość wykreowania stron według własnego pomysłu. Do wyboru są kolory, tła, ozdobniki i detale, a zdjęcia na każdej stronie możesz umieścić w dowolny sposób, tworząc kolaże lub pozwalając by fotografia rozgościła się na całej stronie. 

Fotoalbum - idealny prezent na Walentynki

Fotoalbum to przedmiot, który wyróżnia się przede wszystkim eleganckim wyglądem i zaskakującą formą. Twarda oprawa, doskonała jakość papieru fotograficznego i wspomnienia zaklęte na kartach stanowią walentynkową miłosną mieszankę, która umili Wasz wspólny wieczór. Każdy fotoalbum kryje w sobie niesamowitą moc wspomnień i emocji, które za pomocą tego niezwykłego prezentu zostaną wzmocnione w dniu Świętego Walentego. Pomyśl o swojej "Walentynce", wybierz Wasze wspólne fotografie, zdjęcia, które lubicie najbardziej, i zrób z nich wyjątkowy podarunek. Ilość zdjęć, kart i pomysłów, jak to wszystko ułożyć - zależy tylko od tego, co podpowiada Ci wyobraźnia. Nie ma zasad, bo fotoalbum to Twój autorski projekt. Każde zdjęcie można okrasić podpisem dotyczącym dnia i chwili, w której dana fotografia powstała lub cytatem odpowiadającym nastrojowi. 

Z dostawą do ukochanej osoby

Fotoalbum można wręczyć osobiście, można też wysłać go do obdarowywanej osoby pocztą. Kwiaty, coś słodkiego i coś bliskiego sercu - fotoksiążka to z pewnością oryginalny pomysł na prezent do podarowania w Dniu Zakochanych!